İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit, Kocaeli ilinin merkez ilçesi konumundadır, evden eve nakliyat alanında özellikle deprem dönemin de İzmit merkez de maalesef sektör oldukça yükseliş sergilemişti, ticaret ve sanayi açısından İzmit Gebze yakınlığından ve Kocaeli'nin sanayi potansiyelinden merkez olarak faydalanmış sayılmaz. Ancak burada yer alan Kocaeli üniversitesi ile Kocaeli Merkez oldukça kalabalık bir kenttir. Bu sebepten ötürü evden eve nakliyat büyük bir ihtiyaç meselesidir.

İzmit merkezli bir şubemiz bulunmamaktadır, ancak 7 / 24 hizmet veren firmamız en geç 20 dakika içinde hizmet sağlayabilir. Evinizi taşıyacağınız her hangi bir zaman dilimi bu sabah, öğlen, akşam veya gece olabilir. 24 saat zaman dilimi çerçevesinde bizi arayarak evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat alanında bilmeniz gereken bazı unsurlar

  1. Öncelikle taşıma yapacak olan firmanın gerçekte vergi veren bir nakliyat firması olmasına dikkat ediniz.
  2. Taşınacak evin ve eşyanın götürüleceği evin tespitini yapıldığına önem verin, gerçekten bu işi profesyonel anlamda yapan bir firma önce taşıma planını gerçekleştirir.
  3. Nakliyat sigortası, eşyalarınız sizin için herkes gibi çok değerlidir. Eşyalarınızı taşıyacak firmadan özellikle eşyalarının nakliyat sigortasının yapılıp yapılmadığını sorun ve gerekli evrakları isteyin.
  4. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın yanında bulunun, paketleme düşündüğünüzden çok çok daha önemli bir unsurdur. Yanlış paketleme sonucu sonradan doğacak sorunları yaşamak istemezsiniz.
  5. Yüksek bir katta bulunuyorsa eşyalarınız, firmadan asansör tedarik etmesini söyleyin, eşyaların asansör yardımı ile taşınması kırılma, dökülme ve bozulma gibi durumlara engel olacaktır. (Asansör ek bir ücret gerektirir bunu da bilmenizde fayda var)
  6. Eşyanızı taşıyacak olan aracın veya araçların gerçekten nakliye aracı olup olmadığına dikkat edin, aksi halde yine problem yaşamanız mümkün olabilir.

Tüm bu işlemler, evden eve nakliyat hizmeti veren tüm firmaların başlıca hizmet dahilinde yer alan prosedürlerdir. Bunların dışında yapmış olduğunuz bazı istekler ücrete tabi olabilir.

izmit evden eve nakliyat

izmit evden eve nakliyat

izmit evden eve nakliyat

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir